GREITAS PRISTATYMAS ŠĮ MĖNESĮ 0 €

Zagnel vyrai - kasdienybės herojai

Zagnel dizainerė Agnė - piešinius ir simbolius perkeliu ant drabužių

Zagnel drabužiai yra kuriami siekiant išryškinti vyrišką gyvenimo būdą. Mūsų kolekcijose atsispindi tvirto vyro išorės bei vidaus pasaulio kontrasto perteikimas. Akcentuojame vyro, kaip šeimos sergėtojo, aprūpintojo, lyderio, mokytojo atsakomybes. 

Zagnel - tai pagarbos išraiška visiems vyrams, prisiimantiems atsakomybę už savo šeimą bei artimuosius.K O K Y B Ė

Visi drabužiai bei aksesuarai pagaminti Lietuvoje, naudojant aukštos kokybės audinius bei furnitūrą, kad savo rūbais galėtumėte džiaugtis ne vienerius metus. Gaminių konstrukcijos kuriamos su profesionaliais drabužių konstruktoriais, kad jaustumėtės patogiai ir užtikrintai.

T V A R U M A S

Visos mūsų medžiagos, gamybos procesai ir įpakavimai yra kuriami taip, kad turėtų minimalų poveikį planetai.

U N I K A L U M A S

Visos kolekcijos yra sukurtos dizainerės Laurinavičiūtės Agnės. Kiekviena drabužio detalė yra apgalvota ir turi savo unikalią reikšmę. 

Piešiu nuo mažens, visuomet save siejau su daile. Vėliau nebeįsivaizdavau savęs kitokioje specialybėje nei drabužių dizainas, tad kryptingai to siekiau.
Kurti vyrams mane įkvepia jų stiprybė, tvirti charakteriai ir drąsa prisiimti atsakomybes. Man patinka kokybės bei atidumo detalėms reikalaujanti vyriška mada.
Tikiu, jog vaizdu kuriame energiją, todėl kurdama visuomet naudoju simbolius, kurie įkvepia ir suteikia daugiau jėgos bei kitų savybių.


2010 - Dailės mokyklos laureatė
2018 - Vilniaus dailės akademijos bakalauras
2019 - Mados injekcija
2019 - "Aprangos galerija" darbuotojų uniformos sukūrimas
2020 - įkurtas vyriškų drabužių prekinis ženklas Zagnel

Sužinok naujienas pirmas

Prenumeruodamas naujienlaiškį gausi specialius pasiūlymus ir pirmasis sužinosi apie naujausias kolekcijas bei aktualijas.